داستان سیب تاک

سیب تاک در سال 1363 با استراتژی تبدیل شدن به یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید آب میوه و کنسانتره، رب گوجه فرنگی و پوره میوه بر اساس استانداردهای به روز صنایع غذایی تأسیس شده است. این شرکت با همت جناب آقای مهندس امیر کارآمد در ارومیه تاسیس و تا به امروز با تکیه بر توانمندی متخصصان داخلی و بهره گیری از میوه های طبیعی و تازه دیار آذربایجان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید و عرضه فرآورده های کشاورزی در حال فعالیت است. واژه سیب تاک برگرفته از دو محصول عمده کشاورزی استان آذربایجان غربی یعنی سیب و انگور است که بیانگر هویت کشاورزی و تولیدی این منطقه است. با تکیه بر این دو محصول، این شرکت برای ایجاد ارزش افزوده، اشتغال و توسعه اقتصادی تلاش می نماید. طی چهل سال گذشته، رضایت مشتریان، تعامل با تامین کنندگان و تلاش برای نوآوری روشنگر مسیرمان بوده است.

برند ما جزء با سابقه ‌ترین تولیدکنندگان در صنعت غذایی کشور است. سیب تاک با داشتن 2 گروه تولیدی دیگر شامل مونه و اروم طرفه حجم زیادی از بازار داخلی را در اختیار دارد. همچنین شرکت ما جزء بزرگترین تولیدکنندگان و اولین صادر کنندگان فرآورده‌های رب گوجه فرنگی، کنسانتره و آبمیوه و پوره میوه های هسته دار در ایران محسوب می شود. ارزش اساسی شرکت ما بهره برداری از ظرفیت های کشاورزی استان و تولید مواد غذایی سالم، طبیعی و استاندارد برای بهبود کیفیت زندگی انسانها و تامین نیازهای مشتریان با رویکرد مسئولیت پذیری اجتماعی و حفظ محیط زیست است. برای ما تولید و ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای نوین جهانی یک الزام است. همدلی، همکاری و انسجام درون سازمانی نیروی انگیزشی همکارانمان برای ارائه راه حلهای نو در تامین نیازهای بازار و گذر از پستی ها و بلندیهای سفر طولانی کسب و کار ما بوده است. همچنین نوآوری، تحقیق و توسعه برای ارائه محصولات جدید و برقراری رابطه سودمند با مشتریان و تامین کنندگان یک اصل اساسی در فعالیت چهل ساله ما بوده است.

برخی از ویژگی‌های ما

از ویژگی‌هایی که ما را از دیگران متمایز میسازد میتوان به موارد روبرو اشاره کرد:

چشم انداز:

چشم انداز ما پیشگامی در تولید آب میوه، کنسانتره، رب گوجه فرنگی و پوره میوه در منطقه است. پیشرو بودن در بازارهای داخلی و خارجی با تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی، تمرکز بر نوآوری و تحقیق و توسعه، تقویت رابطه سودمند و پایدار با شرکایمان و افزایش رضایت و همدلی همکارانمان بخش مهمی از چشم انداز ماست...

نحوه کار ما:

ماموریت ما تولید و عرضه انواع عصاره های طبیعی شامل کنسانتره میوه، رب گوجه فرنگی و پوره میوه با استفاده از مواد اولیه طبیعی و سالم، ماشین‌آلات پیشرفته و تیم حرفه‌ای و رساندن محصولات به مشتریانمان در اقصی نقاط جهان است. ما در گروه صنایع غذایی سیب تاک قصد داریم با زنجیره تامین پایدار، محصولات با کیفیت و سالم را بر اساس ...

ارزش های سیب تاک

 تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی برای بهبود کیفیت زندگی مشتریانمان اولویت ماست.

  • تمرکز بر تحقیق و توسعه و نوآوری برای کشف و تامین نیازهای جدید مشتریانمان شالوده مهم فعالیت ماست.

  • برقراری رابطه سودمند و پایدار با شرکا و تامین کنندگان، سرمایه اصلی ما در فضای رقابتی است.

  • رضایت و حفظ کرامت همکاران ما، نیروی انگیزشی قوی برای پیشبرد اهداف شرکتمان است.

  • فعالیتهای ما مبتنی بر حفظ محیط زیست و تولید پایدار است.

  • مسئولیت پذیری اجتماعی و ایفای نقش موثر در توسعه اقتصادی منطقه سرلوحه کار ماست.

  • ما با تمرکز بر نوآوری و فناوری تلاش می کنیم بهره وری همه عوامل تولید خود را بهبود بخشیم.

  • ما با رویکرد سیستمی، تلاش تیمی و انسجام سازمانی تلاش می کنیم راه حلهای نو به مشتریانمان ارائه کنیم.

افتخارات سیب تاک

این تیم از اعضای قدرتمند و دلسوز تشکیل شده که از هیچکمکی برای رضایت کاربران دریغ نمیکند

تاریخچه

سیب تاک در سال ۱۳۶۳ با تکیه بر توانمندی متخصصان داخلی و بهره گیری از میوه های طبیعی در استان آذربایجان غربی شروع به فعالیت نموده.

1984
فعالیت از سال
2000
مشتری رضایتمند
190
شرکت در حال همکاری
1
شعبه
21
اعضای تیم
100
رضایت مندی